Matrimoniale Noi2

Bun venit pe site! Ne bucuram ca ai decis sa fii alaturi de noi, profita de serviciile pe care t~i le oferim si nu ezita sa anunti echipa in cazul unei nelamuriri, erori sau alt motiv intalnit pe site iar noi vom remedia in cel mai scurt timp posibil ! ~ADMINISTRATIA MATRIMONIALE~

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Matrimoniale Noi2

Bun venit pe site! Ne bucuram ca ai decis sa fii alaturi de noi, profita de serviciile pe care t~i le oferim si nu ezita sa anunti echipa in cazul unei nelamuriri, erori sau alt motiv intalnit pe site iar noi vom remedia in cel mai scurt timp posibil ! ~ADMINISTRATIA MATRIMONIALE~

Matrimoniale Noi2

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Distractie, anunturi gratuite, id messenger, bancuri, muzica, jocuri, concursuri, filme, chat, forum, fete, femei, dating, video

Pentru a putea vizualiza toate topicurile de pe site, trebuie neaparat sa te INREGISTREZI ! Majoritatea subiectelor nu sunt vizibile vizitatorilor!

Ultimele subiecte

» ~Concursuri~
~Concursuri~ EmptyDum Aug 29, 2010 8:19 am Scris de Florina211

» ~Mesaj de salut~
~Concursuri~ EmptyDum Aug 29, 2010 2:56 am Scris de Florina211

Navigare

Parteneri

forum gratuit


    ~Concursuri~

    Florina211
    Florina211
    Admin


    Mesaje : 2
    Puncte : 10037
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 29/08/2010
    Varsta : 13 Localizare : Undeva pe site

    ~Concursuri~ Empty ~Concursuri~

    Mesaj Scris de Florina211 Dum Aug 29, 2010 8:19 am


    1. Creaza un concurs sau mai multe si adauga propriile reguli!
    2. Pentru fiecare concurs, trebuie sa deschizi topic nou!
    3. Nu creati concursuri asemanatoare cu cele deja existente pe forum!
    4. La descrierea fiecarui concurs creat de tine, nu uita sa adaugi semnatura la sfarsit!
    5. Anunta echipa de existenta acestora pentru a primi ajutor! ( daca e necesar ).

      Data/ora curentă este: Lun Mai 20, 2024 1:11 pm